2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Montenegrói-magyar - Győzelemre játszanának a hazaiak
2023. Június 16. 14:03, péntek | Sport

A montenegrói labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Miodrag Radulovic és csapatkapitánya is tisztelettel beszélt a magyar csapatról, de a szombati Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen győzelmet remél hazai pályán.

Nikolics Nemanja bejelentette visszavonulását
2023. Június 11. 14:16, vasárnap | Sport

Bejelentette visszavonulását Nikolics Nemanja 43-szoros magyar válogatott labdarúgó.

Bajnokok Ligája - A Manchester Cityé a trófea
2023. Június 11. 09:14, vasárnap | Sport

A Manchester City nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2022/23-as kiírását, mivel szombaton az isztambuli fináléban 1-0-ra legyőzte az Internazionale együttesét.

BL döntő - Vajon összejön a triplázás a Citynek?
2023. Június 09. 13:15, péntek | Sport

A West Ham United 58 év után nyert európai trófeát
2023. Június 08. 07:11, csütörtök | Sport

A West Ham United nyerte a második alkalommal kiírt labdarúgó Konferencia-ligát, mivel szerdán a prágai döntőben 2-1-re legyőzte a Fiorentinát.

Holnap rendezik a Európa Liga budapesti döntőjét
2023. Május 30. 13:27, kedd | Sport

Európa-liga - A trófea mellett a BL-indulás a tét a budapesti döntőben.

Kiesett a Honvéd, bent maradt a Fehérvár
2023. Május 28. 08:08, vasárnap | Sport

A Debrecen pedig megszerezte a bronzérmet és ezzel a nemzetközi szereplés jogát is.

Magyar válogatott - Jövő csütörtöktől lehet jegyeket vásárolni a júniusi Eb-selejtezőkre
2023. Május 20. 07:18, szombat | Sport

Jövő csütörtöktől lehet jegyeket vásárolni a magyar labdarúgó-válogatott soron következő Európa-bajnoki selejtezőire.

Eldőlt: Kiesett a Vasas az NB1-ből
2023. Május 13. 16:42, szombat | Sport

A Vasas hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a kupagyőztes Zalaegerszeggel a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombati nyitómérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy a szezon végén búcsúzik az élvonaltól.

Metzi győzelmével négyes döntőben a Ferencváros
2023. Május 08. 06:00, hétfő | Sport

A Ferencváros 33-26-ra győzött a francia Metz HB otthonában, így 59-58-as összesítéssel továbbjutott a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, és első alkalommal szerepelhet a budapesti négyes döntőben.

Csányi Sándor is elégedetlen az utánpótlás-neveléssel
2023. Április 21. 14:27, péntek | Sport

Vivicittá: Több mint 19 ezer előnevezés érkezett
2023. Április 20. 09:18, csütörtök | Belföld

Több mint 19 ezer előnevezés érkezett eddig a hétvégén 38. alkalommal sorra kerülő Telekom Vivicittá futófesztiválra.