Hírek
2011. Június 30. 07:21, csütörtök |
Belföld
Forrás: OrientPress
Zöld számon és a Facebookon is érdeklődhetnek a lakosok Szentendre felújításáról
A beruházás végéhez közeledve egyre többször hallhatunk majd a megújuló szentendrei belvárosról - közölte Kuna Tibor, a felújítási munkálatokkal kapcsolatos kommunikációs feladatokat ellátó Young & Partners Kft. ügyvezető igazgatój
Idén áprilisban kezdődtek a felújítási munkálatok a Duna-parti művészváros, Szentendre főterén illetve a környező utcákban. Számos épület megújul, és kicserélik a térköveket is, miközben megőrzik a barokk közterek eredeti hangulatát. 'A lakosság eddig is több formában - lakossági fórumon, kiadványok és hirdetőtáblák segítségével - kaphatott információkat a munkálatok állásáról, azonban lassan, de biztosan közeledve az átadáshoz egyre több mindenről lehet, és érdemes beszélni' - mondta szerdai szentendrei tájékoztatóján Kuna Tibor, a Young & Partners Kft. ügyvezetője.
Így például július közepéig üzembe áll az az ingyenesen hívható zöld szám, amelyen fogadják majd a beruházással kapcsolatos hívásokat, észrevételeket, kérdéseket, vagy éppen kéréseket. Emellett működik már a rehabilitációt lépésről lépésre bemutató honlap is, a szentendreezerev.hu, illetve ennek Facebook-oldala is elérhető a népszerű közösségi portálon.
Az uniós finanszírozású projektet sajátossága - magyarázta Kuna Tibor -, hogy túlnyomó többségben az eredmények kommunikációjára helyezik a hangsúlyt, így szinte csak a munka végeredményét láttatják az emberekkel, a köztes munkálatokat azonban nem. Ezen igyekszik változtatni a Young & Partners a következő hónapokban, hogy a beruházás végéig minél gyakrabban jussanak hasznos információkhoz az itt élők és az ide látogatók is, hiszen ősztől egy minden eddiginél különlegesebb Szentendre várja a turistákat.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
