Hírek
2019. Február 08. 09:57, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Webshopos trükkel 25 milliót csalt ki egy nő társával együtt
Webshopos csalókat fogtak el az angyalföldi rendőrök; a pár elektronikai cikkeket kínálva csaknem 25 millió forintot csalt ki 150-nél több vásárlótól.
Az esztergomi B. Andrea és társa, a dorogi T-K. László 2018. második felétől kezdődően fogadtak megrendeléseket egy weboldalon, melyen elektronikai termékeket kínáltak megvételre. A vásárlók azonban a megrendelt és kifizetett termékeket nem kapták meg, a pénzt pedig a csalók nem utalták vissza. Az eljárás során a nyomozók 153 vásárló megkárosításával hozták összefüggésbe a párost, akik megközelítőleg 25 millió forint csaltak ki vásárlóiktól – közölte a rendőrség.
A rendőrök február 5-én esztergomi lakhelyén elfogták B. Andreát, majd egy nappal később egy kiskunlacházi étteremben társát is megtalálták.
Az egyenruhások a nőt és a férfit csalás bűntett miatt hallgatták ki gyanúsítottként, majd őrizetbe vételük mellett javasolták letartóztatásuk indítványozását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld
A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik
A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
