Hírek
2019. November 18. 06:22, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - Fotó:MTI/Mihádák Zoltán
Vonat ütközött autóval Vácnál, ketten meghaltak
A vasúti sínekre hajtott egy személyautó Vác külterületén; az érkező nemzetközi gyorsvonat elgázolta a járművet, amelynek vezetője és utasa a helyszínen meghalt vasárnap éjjel
- írta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. Váczi Viktor, a Mávinform sajtóügyeletese azt közölte az MTI-vel, hogy a Budapestre tartó Metropolitan EuroCity ütközött a gépkocsival.
A vonaton nem sérült meg senki.
A vasúti átjáróban a fénysorompó jól működött - írta Váczi Viktor.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére mindkét vágányt lezárták. Göd és Vác között pótlóbuszok viszik az utasokat, a szobi vonalon várhatóan éjjel 1 óráig jelentősen megnő az eljutási idő.
A Nyugati pályaudvar és Vác között a veresegyházi vonalon az S71-es vonatok közlekedése zavartalan - olvasható a Mávinform közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
