Hírek
2013. Augusztus 07. 09:50, szerda |
Belföld
Forrás: MNO
Utódot kap a legszebb BlackBerry
Méregdrága, ám igen exkluzív modell piacra dobását tervezi a BlackBerry. A német dizájnstúdió által készített készülék várhatóan a Vertuk ellen szállna harcba.
Bár a legtöbben a drága telefon szó hallatán egyértelműen az iPhone-ra asszociálnak, koránt sem az Apple mobilja az egyetlen, mely 200 ezer forint körüli áron igyekszik megtalálni a vásárlóit. A Nokia által alapított Vertu például hosszú évek óta sikerrel értékesíti a méregdrága készülékeit. Hasonló cél fogalmazódott meg a Porsche Design alapítóinak fejében is amikor úgy döntöttek, hogy saját névvel fognak mobiltelefont árusítani.
Ennek gyümölcseként 2011-ben mutatkozott be a BlackBerry Porsche Design P9981. A kanadai vállalat legszebbjeként számon tartott modell most utódot kap, méghozzá a BlackBerry Z10-es egy külsőleg módosított kiadásával. A nem túl fantáziadús, P’9982 nevet viselő modell várhatóan 2000 dollár körüli áron kerülhet majd a boltok polcaira, igaz azt egyelőre nem tudjuk, hogy mikor, mivel a hivatalos bemutató dátumát jelenleg homály fedi.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
