Hírek
2020. December 18. 18:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint 77 millió forint érékben foglaltak le cigit

Több mint 77 millió forint érékben foglalt le adózatlan cigarettát Pest megyében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
A szervezet pénteki közleménye szerint csaknem 50 ezer doboz adózatlan cigarettát foglaltak le két orgazdától.
Mint írták, a NAV munkatársai egy Pest megyei bevásárlóközpont parkolójában igazoltatták a két cigarettaárust. Autóikból ezer, rejtett raktárukból 45 ezer doboz adózatlan cigaretta került elő.
Az akcióban részt vevő harminc pénzügyi nyomozó a cigaretta mellett több mint kétmillió forint készpénzt és járműveket is lefoglalt. A dohánytermék közterületi árusítása miatt jövedéki eljárást is indítottak a NAV munkatársai - tudatták.
A gyanúsítottak különösen nagy értékre elkövetett orgazdaság miatt kihallgatták, egyiküket őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 26. 07:22, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlaton
A magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat során, amely a rendszerváltás óta a legnagyobb szabású katonai gyakorlat
2025. Szeptember 26. 07:19, péntek | Belföld
Menczer Tamás: Mind föl lesznek jelentve
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal