Városlista
2025. szeptember 26, péntek - Jusztina

Hírek

2018. Szeptember 01. 13:53, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Több mint 70 milliót lopott – Elfogták a pénzszállítót

Több mint 70 milliót lopott – Elfogták a pénzszállítót

A budapesti nyomozók a rejtekhelyén fogták el a sikkasztó pénzszállítót.

A nyomozás adatai szerint a 26 éves budapesti Ó. Tibor pénzszállítóként dolgozott egy cégnél, amikor augusztus 10-én reggel elindult a telephelyről, hogy a meghatározott címekről begyűjtse a cégek készpénzküldeményeit. A férfi aznap este, amikor végzett a munkával Gyál közelében egy erdős területen hátrahagyta a járművet, és a munkája során rábízott több mint 73 millió forinttal elmenekült.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Nyomozó Főosztályának munkatársai Ó. Tibort azonosították és elfogatóparancsot adtak ki ellene. Az ügyben végrehajtott felderítő munka eredményeként a nyomozók eljutottak a férfi rejtekhelyére és augusztus 30-án este Dunakeszin a BRFK Bűnügyi Bevetési Osztály segítségével elfogták. A nyomozók a házban egy sporttáskában megtalálták a pénz jelentős részét.

A rendőrök Ó. Tibort sikkasztás bűntett miatt őrizetbe vették, gyanúsítotti kihallgatása folyamatban van.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld

Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ

Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.

2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld

Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon

Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal

2025. Szeptember 25. 06:54, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell

A magyar politikában eddig soha nem látott megtorlásnak kell következnie és a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell elkövetett tetteiért -

2025. Szeptember 25. 06:51, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter az ukrajnai háborúról és a kétoldalú együttműködésről egyeztetett Szergej Lavrovval

Az ukrajnai háború, illetve a kétoldalú gazdasági és energetikai együttműködés legfontosabb kérdéseiről egyeztetett orosz kollégájával, Szergej Lavrovval Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán New Yorkban.