Hírek
2019. Szeptember 23. 13:21, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint 10 fokos a hőmérsékletkülönbség az országon belül
Tíz-tizenkét Celsius-fokos hőmérsékletkülönbség is mérhető az ország különböző pontjain - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfőn a Facebook-oldalán.
Azt írták: Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye egyes részein, a borult, esős tájakon mindössze 11, 12 fok a hőmérséklet, míg a Dunántúl napos területein néhol már 22 fok van.
Eleinte északkeleten, majd késő délutántól, estétől főként az ország délnyugati harmadán lehet eső - tették hozzá.
Az előrejelzés szerint a héten sokszor esős lesz az időjárás, de hidegre nem kell számítani. Néhol 10 fok felett alakulnak a minimumok is, napközben pedig 20, néhol 25 fok körüli maximumokra van kilátás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
