Városlista
2026. május 10, vasárnap - Ármin

Hírek

2018. November 24. 09:38, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Tízkilónyi marihuánát találtak egy férfi kocsijában Röszkénél

Tízkilónyi marihuánát találtak egy férfi kocsijában Röszkénél

Több mint tíz és fél kilónyi marihuánát találtak csütörtök délután a röszkei autópálya-átkelőn egy bosnyák férfi autójában - tette közzé a rendőrség a police.hu oldalon szombat reggel.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy bosnyák állampolgár ellen. A férfi autójában a kábítószer-kereső kutya jelzése nyomán 11 csomagban 10 605 gramm zöld növényi törmeléket találtak és foglaltak le - írták.

A helyszíni gyorsteszt szerint a lefoglalt anyag marihuána, amely - a súlya alapján - feltehetően meghaladja a különösen jelentős mennyiség alsó határát, feketepiaci értéke körülbelül 26 millió forint - áll a közleményben.

Az NNI nyomozói a 28 éves férfit őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld

A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik

A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.

2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat

Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.