Hírek
2018. Július 22. 15:02, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Sikeresen újraélesztettek egy idős nőt a mezőcsáti rendőrök
A Mezőcsáti Rendőrőrs járőrei sikeresen újraélesztettek egy 64 éves nőt, aki végzetes lépésre szánta el magát – számolt be az esetről a police.hu szombaton.
Mint írják, a 112-es segélyhívó telefonszámra július 21-én kora délután telefonált be egy elkeseredett asszony, aki elmondta, hogy végzetes lépésre szánta el magát. A bejelentést követően a Mezőcsáti Rendőrőrs járőrei azonnal a kétségbeesett nő keresésére indultak, akit rövid időn belül Igriciben, eszméletlen állapotban meg is találtak.
A beszámoló szerint a két rendőr – mindketten őrmesterek – stabilizálta az életjeleket nem mutató nő testhelyzetét, majd megkezdték újraélesztését. Ez sikerrel járt, a beavatkozását követően ugyanis a nő újra életjeleket kezdett mutatni. A 64 éves igrici asszonyt a közben kiérkező mentősök további ellátásért kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 07:26, hétfő | Kék hírek
Országos razzia kezdődik az utakon
Újabb országos közúti ellenőrzést tart a rendőrség Magyarország teljes területén. Az akció február 9., hétfőtől február 15., vasárnapig zajlik, és elsődleges célja az ittas és bódult állapotban közlekedő járművezetők kiszűré
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
