Városlista
2026. február 9, hétfő - Abigél

Hírek

2013. Május 24. 10:40, péntek | Belföld
Forrás: technika.us

Samsung Galaxy S4 Active - terepen is megállja a helyét

Samsung Galaxy S4 Active - terepen is megállja a helyét

Több fénykép és egy videó is kiszivárgott már a Samsung Galaxy S4 csúcsmodell strapabíróbb variánsáról, a Samsung Galaxy S4 Active-ról.

GT-I9295 kódnév alatt kerül forgalomba a Samsung Galaxy S4 Active, mely az aktív kültéri használat során ellenáll a környezeti hatásoknak, köszönhetően többek között a fémháznak. Vagyis az új készülék strapabíróbb lesz, mint a nemrég megjelent nagy előd, a sima Samsung Galaxy S4. A 4.99 colos, 1920 x 1080 pixel felbontású, 480ppi pixelsűrűségű Super AMOLED kijelző mögött négymagos, 1.9Ghz-es Snapdragon 600 processzor bújik meg egy Adreno 320-as grafikus vezérlő társaságában.

Az eddig kiszivárgott fotók és a videó alapján úgy tűnik, hogy az Active méreteiben megegyezik a sima S4-hez képest, de az új modellnél már három fizikai gomb kapott helyet az előlapon. A sportosabb dizájn a színben is megmutatkozik, a Samsung Galaxy S4 Active hátulja és oldala ugyanis pirosban pompázik.

A Samsung Galaxy S4 Active megjelenési idejéről és várható áráról egyelőre semmilyen hivatalos információ nem látott napvilágot.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld

MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe

A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van

2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld

NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan

Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan

2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld

Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra

A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.