Hírek
2018. Június 11. 17:01, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőri felvezetést kapott a szülő édesanya
Rendőrök segítettek időben bejutni a kórházba annak a nőnek, akinél megindult a szülés.
Egy apa kért segítséget vasárnap 21 óra 30 perckor Budapest II. kerületében, a Szilágyi Erzsébet fasor és a Pasaréti utca kereszteződésénél az arra járőröző rendőröktől, mert várandós feleségénél megindult a szülés és nem értek volna be időben a belvárosi kórházba.
A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály járőrei megkülönböztető jelzést használva biztonságosan felvezették a házaspár autóját a kórházig.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Március 26. 10:00, csütörtök | Belföld
Meteorológia: az ország nyugati felén másfél havi csapadék eshet péntek estig
Péntek estig az ország nyugati felén akár másfél havi csapadék is eshet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
