Hírek
2019. Július 05. 08:49, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Rejtett kamerával kukkolta a fürdő nőket egy férfi egy balatoni apartmanban
Rejtett kamerát talált egy nő egy balatonboglári apartmanház fürdőszobájának falában csütörtökön, a rendőrség tiltott adatszerzés bűntettének gyanújával indított eljárást egy férfival szemben
- tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a nő a kameráról bejelentést tett, a helyszínre érkező rendőrök a ház szervízfolyosóján fogták el az 51 éves férfit, akit előállítottak a Fonyódi Rendőrkapitányságra, majd gyanúsítottként kihallgattak.
Kitértek rá, hogy a nyomozók házkutatást tartottak az érintett ingatlanban, ahol több helyen rejtett kameráknak kialakított üregeket találtak, számítástechnikai eszközöket, adathordozókat, mobiltelefonokat foglaltak le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
