Hírek
2012. Február 24. 14:25, péntek |
Belföld
Forrás: mno / Automobil
Áprilisban jön a Lamborghini SUV-ja
A Lamborghini megerősítette, hogy Pekingben mutatja be új szabadidő-autóját.
Az 1980-as évek LM 002-je után ismét terepjárót/szabadidő-autót mutat be a Lamborghini. Hivatalosan is megerősítette az olasz gyártó, hogy az áprilisi Pekingi Autószalonon mutatja be új modelljét, amely egyelőre csak tanulmány.
A Lamborghini nem véletlenül választotta Kínát a premier helyszínéül, a helyi piacon nagyon népszerűek a különböző SUV-k és a márka is erős az országban. Az ismeretlen nevű tanulmány szériaváltozata a tervek szerint 2015-ben debütál.
A Volkswagen-csoport másik luxusmárkája, a Bentley már a márciusi Genfi Autószalonon bemutatja története első szabadidő-autóját.
Automobil / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
