Városlista
2026. február 9, hétfő - Abigél

Hírek

2021. Augusztus 26. 07:00, csütörtök | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Postán küldött drogot a börtönbe

Postán küldött drogot a börtönbe

Új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság egy 49 éves múcsonyi férfival szemben.

A gyanúsított 2020. június 18-án postán feladott egy levelet az egyik büntetés-végrehajtási intézményben fogvatartott rokonának.

A börtönben a küldemény átvizsgálását végrehajtó személyzet parfüm illatot érzett, továbbá szemmel látható volt, hogy azt valamilyen folyadékkal itatták át, ezért azonnal értesítették a rendőrséget, melyek során a nyomozók a papírt lefoglalták, és vegyészszakértőt rendeltek ki – közölte a rendőrség.

Az elkészült vélemény alapján a levél új pszichoaktív anyagnak minősülő vegyülettel volt átitatva, ezért a rendőrök a feladót 2020. december 2-án a Sajókazai Rendőrőrsön gyanúsítottként hallgatták ki.

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 07:26, hétfő | Kék hírek

Országos razzia kezdődik az utakon

Újabb országos közúti ellenőrzést tart a rendőrség Magyarország teljes területén. Az akció február 9., hétfőtől február 15., vasárnapig zajlik, és elsődleges célja az ittas és bódult állapotban közlekedő járművezetők kiszűré

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.