Hírek
2015. Szeptember 15. 14:50, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Pár napra visszatér a kánikula

Szeptember közepén még pár napra visszatér a kánikula, akár 33-34 Celsius-fok is lehet Magyarországon - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat kedden délután Facebook-oldalán.
Azt írták: délnyugat felől igen meleg levegő érkezik az ország fölé. A legmagasabb hőmérséklet csütörtökön országszerte, pénteken az Alföldön, illetve szombaton még a Tiszántúlon várhatóan 30-34 fok körül alakul.
A hétvégén viszont egy úgynevezett hullámzó frontzóna nyugatról kelet felé araszolva "egyre nagyobb teret nyer", így vasárnapra a keleti országrészben is visszaesik a hőmérséklet.
A meteorológiai szolgálat honlapján kitért arra is, nem csak az átlagosnál melegebb, de a szárazabb időjárás is folytatódik. Csak az északi országrészben alakulhat ki futó zápor, esetleg zivatar, a szárazságot viszont még ez sem mérsékli.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 26. 07:22, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlaton
A magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat során, amely a rendszerváltás óta a legnagyobb szabású katonai gyakorlat
2025. Szeptember 26. 07:19, péntek | Belföld
Menczer Tamás: Mind föl lesznek jelentve
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal