Hírek
2018. Június 22. 12:59, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Otthonához közel, kiszáradva találták meg az eltűnt baji férfit
A Tatai Rendőrkapitányságra csütörtökön 9 óra 30 perckor tett bejelentést egy nő, hogy élettársa több mint két napja eltűnt és azóta életjelet nem adott magáról.
A tatai rendőrök azonnal adatgyűjtésbe kezdtek, melynek során megállapították, hogy a férfit utoljára Baj területén látták. A keresésben résztvevők 40 percen belül lakhelyétől körülbelül ötszáz méterre megtalálták a földön, a tűzőnapon magatehetetlenül fekvő férfit, aki láthatóan ki volt száradva.
A rendőrök ásványvízzel kínálták és részére árnyékos helyet biztosítottak. A kiértesített mentőszolgálat munkatársai a baji lakost - állapotának stabilizálását követően - kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
