Hírek
2019. Január 28. 11:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nincs távfűtés hatezerötszáz szombathelyi lakásban

Nem üzemel a távfűtés 6500 szombathelyi lakásban és 170 közületi fogyasztónál műszaki hiba miatt – tájékoztatta a Szombathelyi Távhőszolgáltató Kft. sajtóreferense hétfő délelőtt az MTI-t.
Kocsis Tóth Ildikó közölte: a Vízöntő utcában lévő kazánház területén kilyukadt a távvezeték, ezért átmenetileg szünetel a távhőszolgáltatás az Oladi lakótelepen, a Derkovits városrészen, valamint a Paragvári, a Petőfi, a Szabolcs Zoltán és a Kiskar utcában.
Hozzáfűzte: a szolgáltató szakembereinek már sikerült körülhatárolniuk és feltárniuk a kilyukadt vezetékrészt, de a hiba elhárítása több óráig is eltarthat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 26. 07:22, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlaton
A magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat során, amely a rendszerváltás óta a legnagyobb szabású katonai gyakorlat
2025. Szeptember 26. 07:19, péntek | Belföld
Menczer Tamás: Mind föl lesznek jelentve
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal