Hírek
2020. November 09. 08:51, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: mti
Nem emelkedett az összhalálozások száma
Nem emelkedett a halálozások száma a koronavírus-járvány miatt Magyarországon.
Ez derül ki a Központi Statisztikai Hivatal friss adataiból. Október közepén egy hét alatt összesen 2470-en haltak meg itthon, míg egy éve ugyanekkor 88-cal kevesebben, 2382-en. Tehát bár a koronavírus áldozatainak száma emelkedik, az elmúlt 10 évre visszatekintve az úgynevezett összehalálozás adata nem nagyobb – hangzott el a TV2 Tények című műsorában vasárnap este.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
