Hírek
2017. Július 02. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nagyon jónak ígérkezik a dinnyetermés

Nagyon jónak ígérkezik a dinnyetermés a FruitVeB Magyar Zöldség gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács ügyvezetője szerint.
Domján Erika az M1 aktuális csatorna szombati műsorában azt mondta: a szezon a héten indul, és várhatóan szeptember elejéig lehet majd vásárolni jó minőségű dinnyét a piacokon.
Az áruházláncok hamarosan felveszik a kínálatukba a magyar dinnyét - közölte.
Domján Erika megjegyezte azt is, hogy a magyar sárgadinnye minősége is nagyon jó.
Elmondta, azt is, a trendek annyiban változtak, hogy ma már inkább a hűtőszekrényben elférő kisebb dinnyéket vásárolják az emberek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 26. 07:22, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlaton
A magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat során, amely a rendszerváltás óta a legnagyobb szabású katonai gyakorlat
2025. Szeptember 26. 07:19, péntek | Belföld
Menczer Tamás: Mind föl lesznek jelentve
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal