Hírek
2016. Május 16. 10:03, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Migráns késelt migránst Bicskén

Menedékkérő szúrt meg menedékkérőt Bicskén - olvasható a police.hu honlapján.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a bicskei nyílt befogadó állomáson vasárnap délután egy 20 éves afgán férfi késsel hastájékon szúrt egy 18 éves ugyancsak afgán férfit.
A készenléti rendőrség munkatársai a késeléssel gyanúsított férfit a befogadó állomáson elfogták és előállították a Bicskei Rendőrkapitányságon, ahol súlyos testi sértés kísérletének gyanúja miatt indult ellene büntetőeljárás.
fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 12. 07:41, kedd | Belföld
Katasztrófavédelem: Budapesten és hét vármegyében lesz szúnyogirtás a héten
A héten öt budapesti kerületben és hét vármegyében lesz szúnyoggyérítés - tájékoztatta a program végrehajtásáért felelős Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőn az MTI-t.
2025. Augusztus 12. 07:38, kedd | Belföld
Szijjártó Péter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett telefonon hétfőn a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról.
2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld
Folytatódik a hőség a héten
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.