Hírek
2018. Május 20. 11:36, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy motoros az M19-es úton Győrszentivánnál
Szalagkorlátnak ütközött egy motoros szombat délután az M19-es úton Győrszentivánnál, a járművet vezető férfi meghalt, utasa súlyosan megsérült
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Tóth Gabriella elmondta, hogy a motor az M1-es autópálya felé tartott, amikor áttért a szemközti sávba és a szalagkorlátnak ütközött. A motor felborult, vezetője és utasa a szántóföldre esett. A sofőr a helyszínen életét veszette, férfi utasát a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
