Hírek
2021. Március 17. 09:10, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 195 beteg, 3456-tal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 195, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 3456 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
- közölte a koronavirus.gov.hu szerdán, kiemelve: eddig 1 397 342 embert oltottak be Magyarországon, közülük 406 746-an már a második dózist is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 532 578-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 17 421-re emelkedett, a gyógyultak száma 359 061. Az aktív fertőzöttek száma 156 096-ra nőtt.
Kórházban 10 284 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1167-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 44 648-an vannak, a mintavételek száma 4 136 190-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld
Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
