Hírek
2018. November 15. 18:11, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Már jönnek a mínuszok a hétvégén
A hétvégén is folytatódik a száraz idő, vasárnap estig nem várható csapadék. Emellett fokozatos lehűlésre kell készülni. A hét végére már 10 fok alatt alakulnak a maximumok
– derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken sok lesz a napsütés, csapadék nem várható. A szél többfelé megélénkül, néhol megerősödik. A leghidegebb órákban mínusz 3 és plusz 4, napközben 8-13 fok között alakul a hőmérséklet.
Szombaton a több-kevesebb napsütés mellett továbbra sem várhat csapadék nem várható. A légmozgás többfelé élénk, helyenként erős lesz. A minimumhőmérséklet mínusz 5 és plusz 1, a maximumhőmérséklet plusz 6-10 fok között alakul a hőmérséklet.
Vasárnap észak felől erősen megnövekszik a felhőzet, de estig csapadék nem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 6 és plusz 1, a legmagasabb hőmérséklet plusz 4-8 fok között várható – olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
