Hírek
2012. Február 27. 14:17, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Magyar siker Olaszországban

Az ötszörös magyar bajnok páros, Andrea Silvestri és Váradi Martina végzett az élen a latin táncok versenyében az olaszországi Bressanónéban.
A Nemzeti Sportszövetség (NSSZ) sajtószolgálatának hétfői tájékoztatása szerint közel volt a hatos döntőhöz a Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes kettős is, de ők végül hetedikek lettek.
A Brixen Grand Prix-n Törökgyörgy József személyében magyar pontozó is közreműködött.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 25. 16:40, csütörtök | Sport
Juhász Csaba: Egy nagyon nehéz versenyen vagyunk túl
Csabi beszámolója a 3. WHB Győr Rally-ról.
2025. Szeptember 25. 07:00, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a párharcok megnyerése lehet a kulcs a Plzen ellen
Elsősorban az egy az egy elleni párharcok megnyerése lesz csütörtök este a siker kulcsa a Viktoria Plzen elleni Európa-liga-mérkőzésen Robbie Keane, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint.
2025. Szeptember 25. 06:59, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém három góllal nyert Bukarestben
A klubvilágbajnok Veszprém 30-27-re nyert Rosta Miklós román csapata, a Dinamo Bucuresti otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szerdán.
2025. Szeptember 25. 06:51, csütörtök | Sport
Futsal: A magyar válogatott kijutott az Európa-bajnokságra
A magyar férfi futsalválogatott kijutott a jövő évi Európa-bajnokságra, mivel a múlt csütörtöki 3-2-es győzelem után a pótselejtező szerdai visszavágóján 2-2-es döntetlent játszott Románia vendégeként Craiovában.