Hírek
2011. Augusztus 05. 14:45, péntek |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
Löke-parádé és fölényes ETO-győzelmek
Egy nap alatt kétszer is megmérkőzött egymással a Győri Audi ETO KC és a Fehérvár női kézilabdacsapata, a győriek mindkét meccsüket fölényesen megnyerték.
Az újonnan igazoltak közül a norvég Heidi Löke volt leginkább elemében, a beálló szerezte a legtöbb gólt a találkozókon.
Az első meccsen csak 10-12 percig volt szoros az állás, utána az ETO folyamatosan növelve előnyét ellépett a Fehérvártól, és a szünetre már tízgólos különbséggel érkezett. A vége 44–18 lett a győrieknek. Mindhárom újonnan igazolt játékos a kezdőben kapott helyet, közülük a norvég Heidi Löke 8, a montenegrói Jovanka Radicsevics 6, míg a szerb Andrea Lekics 3 gólt szerzett az első ETO-meccsén.
A délutáni mérkőzés is hasonló forgatókönyv szerint zajlott, ismét Löke vitte a prímet góllövés terén, az ETO pedig ezúttal 37–20-ra nyert.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport
Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni
Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.
2026. Január 17. 08:20, szombat | Sport
Tóth Alex a Bournemouth-hoz szerződik
Tóth Alex elhagyja a magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapatát és az angol Premier League-ben érdekelt Bournemouth játékosa lesz - a Sky Sports péntek esti híre szerint.
2026. Január 17. 06:00, szombat | Sport
Vb-2026 - Több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett
A december 11-től keddig rendezett első szakaszban több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett a Nemzetközi Labdarúgó Szövetséghez (FIFA) a nyári világbajnokság kapcsán.
2026. Január 15. 07:31, csütörtök | Sport
Férfi vízilabda Eb - Százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a magyar válogatott
A magyar válogatott szerdán 21-6-ra legyőzte a máltai csapatot, így százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon.6
