Városlista
2025. szeptember 26, péntek - Jusztina

Hírek

2011. December 03. 15:11, szombat | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Klicskót vesekövei sem tántoríthatják el

Klicskót vesekövei sem tántoríthatják el

Súlyos hasi panaszokkal szállították be az éjjel Vlagyimir Klicskót egy düsseldorfi kórházba, ahol aztán megszabadították a nehézsúlyú profi bokszvilágbajnokot a bajt okozó veseköveitől.

Az ukrán óriást az orvosok szombatra bennfogták megfigyelésre, de meccsszervezője szerint nincs veszélyben a jövő hét végére a francia Jean-Marc Mormeck ellen kiírt világbajnoki címmérkőzés: „Vlagyimir most kórházi kezelést kap, ma még tüzetes vizsgálatok várnak rá, ám egyre jobban van, s minden halad tovább a maga medrében, a jövő szombati meccset rendben megtartjuk” – jelentette ki Bernd Bönte.

A 35 éves, ifjabbik Klicsko fivér, aki négy nemzetközi bokszszervezetnél (IBF, IBO, WBO, WBA) is címvédő a királykategóriában, a hivatásosok közötti hatvanadik ringfellépésén 50. kiütéses győzelmére készül az egy kategóriával lejjebb, cirkálósúlyban exvilágbajnok Mormeck ellen.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 26. 10:57, péntek | Sport

Kronome - Pásztor páros a Győr Ralin!

Telefonos interjú Ákossal a 3. WHB Győr Rally után.

2025. Szeptember 26. 07:21, péntek | Sport

Európa-liga - Emberhátrányban szerzett egy pontot a Plzen ellen a Ferencváros

A magyar bajnoki címvédő Ferencváros több mint 50 percen keresztül emberhátrányban játszva 1-1-es döntetlent játszott a vendég Viktoria Plzennel a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának első fordulós mérkőzésén csütörtökön.

2025. Szeptember 25. 16:40, csütörtök | Sport

Juhász Csaba: Egy nagyon nehéz versenyen vagyunk túl

Csabi beszámolója a 3. WHB Győr Rally-ról.

2025. Szeptember 25. 07:00, csütörtök | Sport

Európa-liga - Keane: a párharcok megnyerése lehet a kulcs a Plzen ellen

Elsősorban az egy az egy elleni párharcok megnyerése lesz csütörtök este a siker kulcsa a Viktoria Plzen elleni Európa-liga-mérkőzésen Robbie Keane, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint.