Hírek
2018. Május 22. 07:18, kedd |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Lakatos Péter
Kigyulladt egy gyerekeket szállító busz az M0-son
Kigyulladt egy autóbusz az M0-s autóúton Pécel közelében hétfő este, nem sérült meg senki - tájékoztatta a rendőrség és a katasztrófavédelem az MTI-t.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében az áll: eddig tisztázatlan okból kigyulladt egy autóbusz az M0-s autóút M3-as autópálya felé vezető irányában a 48-as kilométernél, Pécel közelében. A tűzoltás idejére a rendőrök teljes szélességében lezárták az autóutat, ezért az arra közlekedőknek torlódásra kellett számítaniuk.
Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta: az autóbusz teljes terjedelmében égett. A tűzoltók eloltották a tüzet. Mindenki elhagyta időben a buszt, nem sérült meg senki.
Hozzátette: az első információk szerint egy kirándulókat szállító buszról van szó.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI kérdésére közölte, hogy a buszon 32 gyerek és 5 kísérő felnőtt utazott.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
