Hírek
2018. Február 23. 17:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy családi ház Nagykőrösön; egy ember meghalt
Kigyulladt egy családi ház pénteken Nagykőrösön; egy ember a helyszínen életét vesztette - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: Nagykőrösön az Eötvös Károly utcában egy nagyjából 150 négyzetméteres családi ház alsó szintjén keletkezett a tűz. A tűzoltók kiérkezésére a konyha és egy másik helyiség teljes terjedelmében égett. A tűzoltók elmondása szerint az oltást nehezítette, hogy rengeteg felhalmozott bútor és ruhanemű volt az épületben.
Az esethez riasztott nagykőrösi és a ceglédi tűzoltók úgy tudták egy ember van a házban. Őt kimentették, átadták a mentőknek, de az életét nem tudták megmenteni. Jelenleg az utómunkálatok zajlanak, a még izzó részeket oltják a tűzoltók.
A tűz keletkezésének okát és körülményeit a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság vizsgálja - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
