Hírek
2011. December 01. 07:27, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Kétmilliós vérdíjat tűztek az emberrablók fejére
Kétmillió forintot fizet a rendőrség annak, aki a közelmúltban eltűnt szolnoki házaspár ügyében keresett két férfi nyomára vezeti a hatóságot – tudatta szerdán a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrség közölte, hogy a 60 éves Baunok István és felesége, a 61 éves Baunokné Dr. Hidvégi Julianna Erzsébet november 17-én tűnt el a szolnoki Kertész úton álló házukból, az LXP-141 rendszámú fekete Skoda Octavia és az LSB-331 rendszámú, bordó Peugeot 207 személyautóikkal együtt.
A tájékoztatás szerint feltehetően a 36 éves, nagytarcsai Herczku Szabolcs és az ugyancsak 36 éves, újszászi Mészáros Tibor János rabolta el a házaspárt, a gyanúsítottakat keresik, ellenük elfogatóparancsot adtak ki.
A felhívás szerint a kétmillió forintos nyomravezetői díjat teljes egészében az kaphatja meg, aki az ügy mindkét gyanúsítottjának elfogásához, továbbá a feltételezett bűncselekmény elkövetését bizonyító tárgyak megtalálásához elegendő információt ad.
A nyomozás előmozdítását szolgáló egyéb érdemi adatokért a kitűzött jutalomnak egy részét fizeti ki a rendőrség. A közlemény kitér arra is, hogy munkaidőben az 56/501-600-os telefonszámon, a 15-46-os melléken, munkaidőn túl pedig a 107-es vagy 112 -es segélyhívó telefonszámokon várják a bejelentéseket, melyeket bizalmasan kezelnek.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 07:26, hétfő | Kék hírek
Országos razzia kezdődik az utakon
Újabb országos közúti ellenőrzést tart a rendőrség Magyarország teljes területén. Az akció február 9., hétfőtől február 15., vasárnapig zajlik, és elsődleges célja az ittas és bódult állapotban közlekedő járművezetők kiszűré
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
