Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2013. Január 09. 05:00, szerda | Belföld
Forrás: mno.hu

Itt az új Peugeot 2008

Itt az új Peugeot 2008

Kis crossovert faragott a 208-asból a Peugeot. A 2008-as Genfben debütál.

Egy pillanatig sem volt kérdés, hogy a Peugeot crossovert is készít új kisautójából, a 208-asból. Tanulmányként már a tavalyi Párizsi Autószalonon bemutatkozott az autó, a szériaváltozatot márciusban, Genfben tolják reflektorfénybe. A hivatalos képek alapján a végleges modell sok szempontból hasonlít a koncepcióra, de az igazán látványos részletek eltűntek róla. Az autó – nem meglepő módon – erősen hasonít a 208-asra, a Nissan Juke, az Opel Mokka és társai ellenfelének szánják.

A 4,14 méter hosszú kis crossover motorjai a 208-asból érkeznek, a forgalmazás még idén elkezdődik. Franciaországban, Kínában és Brazíliában is készül majd az autó.

Címkék: autó, peugeot, Peugeot 2008

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld

Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban

Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson

A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.

2026. Március 14. 09:00, szombat | Belföld

Kiemelten ellenőrzi a benzinkutakat a NAV

Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra vonatkozó szabályok betartását a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a benzinkutakon és a telephelyeken.

2026. Március 14. 08:09, szombat | Belföld

A Mol és a Slovnaft újabb feljelentést nyújtott be a JANAF árképzési gyakorlata miatt az Európai Bizottságnál

Ismét feljelentette a horvát nyersolajszállító csővezeték üzemeltetőjét (JANAF) a Mol és a Slovnaft az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságánál, ezúttal \"visszaélésszerű árképzési gyakorlata\" miatt.