Városlista
2026. május 10, vasárnap - Ármin

Hírek

2020. Február 03. 07:57, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Ismét megdőlt a napi melegrekord

Ismét megdőlt a napi melegrekord

Az előzetes adatok alapján vasárnap is megdőlt a napi melegrekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap este a Facebook-oldalán.

Azt írták, a február 2.-i rekord tavalyi volt, akkor Főnyeden 18,1 Celsius-fok volt.

Ennél egy tizedfokkal volt melegebb vasárnap, Drávaszabolcson 18,2 fokig melegedett fel a levegő délutánra - közölték.

Pénteken, január utolsó napján is megdőlt a napi melegrekord. Akkor, a legmelegebb órában Drávaszabolcsban 16,7 mértek.

A legfrissebb előrejelzés szerint a jövő héten ismét lehűl az idő. Többfelé maximum plusz 1 fokig emelkedik csak a hőmérséklet, a hét második felében akár mínusz 8 fok is lehet.

Címkék: meleg, melegrekord, tél

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld

A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik

A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.

2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat

Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.