Hírek
2015. Szeptember 05. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Illegális bevándorlás - Meghalt egy férfi a bicskei vasútállomásnál
Meghalt egy ötven év körüli férfi Bicskén, akit a mentősök nem tudtak újraéleszteni.
- mondta el az Országos Mentőszolgálat kommunikációs igazgatója pénteken az MTI-nek. A hírügynökség információi szerint a férfi a vasútállomásnál lévő migránsokhoz tartozott. Győrfi Pál közölte, a helyben lévő mentőegység érkezett egy összeesett férfihez, akit a vasúti sínek közelében láttak el. A férfit ötven percig próbálták újraéleszteni, sikertelenül.
Hozzátette: az elhunyt személyazonosságát a rendőrség fogja tisztázni, a halál pontos okát pedig szakértői vizsgálat állapítja meg.
Az MTI úgy tudja, a szerencsétlenül járt férfi migráns volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
