Hírek
2012. Február 04. 07:58, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Hiába nyert a magyar válogatott
A magyar női teniszválogatott 2-1-re nyert pénteken a bosnyákok ellen a Fed Kupa euro-afrikai zónájának harmadik csoportmérkőzésén az izraeli Eilatban, de másodikként zárt a négyesben, így nem játszhat a feljutásért.
A viadal honlapja szerint Jani Réka-Luca három szettben győzött az első egyesben, majd Babos Tímea kikapott, de párosban viszonylag sima meccsen bizonyultak jobbnak a magyarok.
A B csoportot a svédek nyerték meg, így ők folytathatják a küzdelmet a feljutásért.
Eredmények: Magyarország - Bosznia-Hercegovina 2-1
Jani Réka-Luca - Jelena Stanivuk 3:6, 6:2, 6:1
Jasmina Tinjic-Babos Tímea 6:4, 6:2
Jani, Babos-Tinjic, Stanivuk 6:1, 6:4
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 08:39, vasárnap | Sport
MOL Magyar Kupa - A Ferencváros hosszabbításban vívta ki a 25. diadalát
A Ferencváros hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a Zalaegerszeget a MOL Magyar Kupa szombati döntőjében, így a következő szezonban legalább az Európa-liga selejtezőjében indulhat.
2026. Május 09. 15:00, szombat | Sport
Premier League - Slot: a nyáron nem lesznek drasztikus változások
Arne Slot vezetőedző szerint a három magyar játékost foglalkoztató Liverpool labdarúgócsapatának keretében most nyáron nem lesznek drasztikus változások.
2026. Május 07. 16:34, csütörtök | Sport
Kategória első helyéről búcsúztunk
Villáminterjú Ákossal a 3. Moldava Rally után.
