Hírek
2022. Március 03. 11:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálos tűz volt egy melléképületben Nyugotszenterzsébeten
Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy melléképület a Baranya megyei Nyugotszenterzsébeten csütörtök hajnalban - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Éjjel háromnegyed egy után érkezett a jelzés, hogy a hatvan négyzetméteres lakóházzal egybeépített tizenöt négyzetméteres melléképület teljes terjedelmében ég, és nem tud kimenekülni a benne tartózkodó ember - közölték.
A szigetvári hivatásos tűzoltók a szobaként berendezett helyiségben az égő szekrény és ruhák oltása közben bukkantak rá a holttestre.
A tűz pontos keletkezési okának feltárása érdekében a katasztrófavédelem tűzvizsgálati eljárást indít, ugyanakkor nem kizárt, hogy a tüzet a kályhából kipattanó szikra okozta - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 07:22, csütörtök | Belföld
MTVA: a hirado.hu minden hazai híroldalt maga mögé utasított a Facebookon
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
