Városlista
2025. szeptember 26, péntek - Jusztina

Hírek

2017. Július 30. 19:13, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset történt Deszk közelében a 43-as úton

Halálos baleset történt Deszk közelében a 43-as úton

Egy 45 esztendős szegedi nő meghalt, heten megsérültek, amikor két autó összeütközött a 43-as úton Deszk közelében vasárnap délután - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Szabó Szilvia közölte, a 43-as számú főút 8-as kilométerénél egy Szeged felé tartó személyautó eddig tisztázatlan körülmények közt áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol összeütközött egy szemből, szabályosan odaérkező másik autóval.

Mindkét járműben négyen utaztak, valamennyien megsérültek. Egy 45 éves szegedi nő a helyszínen meghalt, hét embert a mentők kórházba vittek - tudatta a százados.

A rendőrség korábbi tájékoztatása szerint hatan sérültek meg.

A főutat a helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták, a forgalmat Klárafalván a 4302-es útra, valamint a szőregi körforgalomnál Kübekháza felé terelik.

Címkék: deszk, halálos baleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 26. 07:22, péntek | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlaton

A magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat során, amely a rendszerváltás óta a legnagyobb szabású katonai gyakorlat

2025. Szeptember 26. 07:19, péntek | Belföld

Menczer Tamás: Mind föl lesznek jelentve

2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld

Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ

Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.

2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld

Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon

Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal