Hírek
2016. November 24. 07:31, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Gyújtogatás miatt meghalt egy ember Budapesten
A rendőrség elfogta a Budapest IX. kerületben szerda éjjel tüzet okozó férfit, a tűzesetben egy ember meghalt.
A rendőrség korábban közölte, hogy több emberen elkövetett emberölés kísérlete miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen, miután a főváros IX. kerületében szerda éjjel egy férfi életét vesztette egy tűzesetben, egy másik könnyű sérülést szenvedett.
A tüzet okozó férfit az eseményt követően hat órán belül elfogták.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint összehordott szemét gyulladt ki egy üzlet oldalában a Hurok utcában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld
A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik
A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
