Hírek
2018. Január 27. 08:37, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezés ölt meg egy embert Kisnaményban
Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezésben halt meg egy ember a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kisnaményban, egy sérültet pedig kórházba szállították
- közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szombat hajnalban. Az épületben vegyes tüzelésű kályha üzemelt. Ketten lettek rosszul, egyikük az eszméletét is elvesztette, és az ő életét a mentők már nem tudták megmenteni. A másik sérültet kórházba vitték.
A helyszínre riasztott fehérgyarmati hivatásos tűzoltók még szellőztetés után is jelentős szén-monoxid-koncentrációt mértek az ingatlanban - derül ki a közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
