Hírek
2018. Március 31. 09:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Fának szorította édesanyját autóval egy kislány Nagykanizsán

Saját házuk udvarán súlyos sérüléseket szenvedett egy asszony, akit a 12 éves lánya autóval egy fához szorított - közölte a Zala Megyei rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
A kislány a házuk udvarán álló személyautót péntek délután elindította, de rutintalansága miatt megijedt és a gázpedálra lépett.
A jármű a nyitott ajtajával fának ütközött, miközben a lányának segíteni próbáló édesanya a kocsi és a becsukódó ajtó közé szorult. A kocsi ezután egy másik fának is nekiütközött, végül a garázskaput beszakítva állt meg.
A balesetben az asszony nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 26. 07:22, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlaton
A magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat során, amely a rendszerváltás óta a legnagyobb szabású katonai gyakorlat
2025. Szeptember 26. 07:19, péntek | Belföld
Menczer Tamás: Mind föl lesznek jelentve
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal