Hírek
2017. Május 11. 07:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Fagyos volt a reggel Székelyföldön
Fagypont alá süllyedt a hőmérséklet csütörtök hajnalban Székelyföldön.
A román meteorológiai szolgálat honlapján közölt adatok szerint hajnali hat órakor Csíkszeredában mínusz 4,1 fokot, Maroshévízen mínusz 3,6, Gyergyóalfaluban mínusz 2,7, a Bucsin-tetőn mínusz 1,4 fokot mértek. Kevéssel fagypont alá süllyedt ugyanakkor a hőmérséklet Sepsiszentgyörgyön, Székelyudvarhelyen és Kolozsváron is.
A meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint a nap folyamán jelentős felmelegedés várható, és az elkövetkező napokban az évszaknak megfelelő hőmérsékleti értékek alakulnak ki.
fotó: illusztráció -MTI Fotó: Varga György
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
