Városlista
2025. szeptember 26, péntek - Jusztina

Hírek

2013. Május 10. 05:00, péntek | Bulvár
Forrás: ujasz.hu

Erős Antónia örül, hogy nem fiatalon szült, így kiélhette magát

Erős Antónia örül, hogy nem fiatalon szült, így kiélhette magát

A híradósnak nagy szerelme az utazás.

Erős Antónia egyik legnagyobb szerelme az utazás. A híradós többek között ezért is boldog, hogy nem a húszas éveiben vállalt gyermeket, mert elmondása szerint így volt módja hódolni szenvedélyének.

– Nincs káros szokásom, sem különleges hobbim, viszont imádok világot látni, új országokat, tájakat megismerni – kezdte a Like magazinnak Erős Antónia.

– Szerencsére ebben korábban gyakran volt részem. Rengeteget utazgattam. Úgyis mondhatnám, hogy „kiéltem magamat”! – mondja Netti, aki szerint a gyermekvállalásnak rengeteg összetevője van.

– Nem elég megszülni, tisztességben fel is kell nevelni a gyerekeket. Örülök, hogy idősebb koromban került erre sor, mert most rengeteg mindent máshogy látok, mint fiatalon. Nem azt mondom, hogy biztosan az a jó, ahogyan én cselekedtem, de azt állítom: így vagyok nagyon boldog!

Címkék: Erős Antónia

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 25. 06:58, csütörtök | Bulvár

A Neoton 60 évét ünnepli a Magyar Zene Háza pop-up kiállítása

Hatvan évvel ezelőtt, 1965-ben alakult meg a Neoton, a hetvenes-nyolcvanas évek pop-diszkó sztárzenekara, a Neoton Família elődje.

2025. Szeptember 24. 07:03, szerda | Bulvár

Elhunyt Claudia Cardinale francia-olasz filmszínésznő

Nyolcvanhét éves korában elhunyt kedden Claudia Cardinale francia-olasz színésznő, a hatvanas-hetvenes évek egyik legnépszerűbb filmcsillaga - közölte ügynöke az AFP francia hírügynökséggel.

2025. Szeptember 23. 07:34, kedd | Bulvár

Tovább bővült a Mészáros Csoport agrár portfóliója

Sikeresen lezárult a Békés vármegyei mezőgazdaság egyik meghatározó szereplője, a 25 éves múltra visszatekintő Gyulai Agrár Zrt. akvizíciója.

2025. Szeptember 23. 07:26, kedd | Bulvár

Semjén Zsolt: Soha semmilyen bűnös viszonyhoz nem volt közöm