Hírek
2023. Március 07. 09:58, kedd |
Belföld
Forrás: NAV
Ennivalóan cuki kiskutyákat foglalt le a NAV

Csomagok alatt eldugott kölyökkutyákat találtak a pénzügyőrök egy moldáv autóban.
Az M7-es autópálya Fejér vármegyei szakaszán ellenőrizték az Olaszországba tartó autóst, aki azonnal lemondott az állatokról.
Ki se láttak a rácsok között egy utasokkal teli autó csomagartójában azok a kiskutyák, akiket a pénzügyőrök szabadítottak ki a levegőtlen rejtekhelyről. Alig hathetes, uszkár fajtajellegű kölyökkutyák kuporogtak az Olaszországba tartó autó csomagjai alatt. A sofőr csak annyit árult el, hogy a kutyák az övéi és papírjaik nincsenek.
A NAV munkatársai értesítették a kormányhivatal hatósági állatorvosát, aki megállapította, hogy a kölyökállatoknak oltásuk, csipjük, útlevelük sincs, márpedig okmány hiányában és fiatal koruk miatt nem szállíthatók. A kölyköket egy alapítványnál helyezték el. A sofőr tettét azzal próbálta enyhíteni, hogy azonnal lemondott az állatokról.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal
2025. Szeptember 25. 06:54, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell
A magyar politikában eddig soha nem látott megtorlásnak kell következnie és a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell elkövetett tetteiért -
2025. Szeptember 25. 06:51, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter az ukrajnai háborúról és a kétoldalú együttműködésről egyeztetett Szergej Lavrovval
Az ukrajnai háború, illetve a kétoldalú gazdasági és energetikai együttműködés legfontosabb kérdéseiről egyeztetett orosz kollégájával, Szergej Lavrovval Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán New Yorkban.