Hírek
2018. Július 10. 05:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elfogták a rabszállítóból kiugró rabot
Elfogták azt a férfit, aki hétfő reggel ugrott ki egy rabszállítóból Cegléd közelében - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága délután az MTI-vel.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben fogvatartott férfit nagy erőkkel keresték a rendőrök és a büntetés-végrehajtás munkatársai.
A férfit a szökéstől számított néhány órán belül a büntetés-végrehajtási szervezet munkatársai fogták el Cegléd belterületén, majd a helyi rendőrkapitányságnak átadták - közölte a büntetés-végrehajtás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 10:00, csütörtök | Belföld
Meteorológia: az ország nyugati felén másfél havi csapadék eshet péntek estig
Péntek estig az ország nyugati felén akár másfél havi csapadék is eshet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Március 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha ukránbarát kormányt választunk, adósrabszolgává tesznek benneteket
2026. Március 26. 07:22, csütörtök | Belföld
MTVA: a hirado.hu minden hazai híroldalt maga mögé utasított a Facebookon
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
