Városlista
2026. május 10, vasárnap - Ármin

Hírek

2020. Január 24. 14:10, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok

Egyszerűen levizelt mindent az áruház zöldségpultján

Egyszerűen levizelt mindent az áruház zöldségpultján

Egy miskolci áruház zöldségespultjánál könnyített magán egy férfi, aki közel 160 kilogramm zöldséget tett eladhatatlanná.

Rongálás miatt folytat büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 20 éves helyi férfival szemben. A gyanúsított január 18-án 14 óra körül egy miskolci élelmiszerboltban a zöldségespultnál könnyített magán. Dolga végeztével a férfi 60 kilogramm kelkáposztát, 50 kilogramm fejeskáposztát, 30 kilogramm sárga burgonyát, 12 kilogramm édesburgonyát és 5 kilogramm céklát tett eladhatatlanná – közölte a rendőrség.

A Miskolci Rendőrkapitány bíróság elé állítási javaslattal tervezi befejezni az ügyet.

Címkék: áruház, miskolc, vizelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld

A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik

A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.

2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat

Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.