Hírek
2018. Szeptember 29. 05:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egyre több a lerobbant autó miatti segélyhívás Magyarországon

Egyre több a lerobbant autó miatti segélyhívás Magyarországon - közölte a Europe Assistance biztosítócég magyarországi szóvivője az M1 aktuális csatornán pénteken.
Gilyén Ágnes elmondta: a magyar ügyfelek hívásainak körülbelül 12 százaléka érkezik külföldről, a többiek idehaza akadnak el az úton.
Ennek legalapvetőbb oka a hazai gépjárművek magas átlagéletkora, amely a legfrissebb adatok szerint 15 év - közölte.
Növekszik a biztosítások száma is, 2017 azonos időszakához viszonyítva idén több mint 20 százalékos az emelkedés - tette hozzá Gilyén Ágnes.
Elmondta: idén 23 ezer esetben segített a Europe Assistance az autósoknak Európa-szerte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 26. 07:22, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlaton
A magyar emberek biztonságának garanciája mutatkozik meg az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat során, amely a rendszerváltás óta a legnagyobb szabású katonai gyakorlat
2025. Szeptember 26. 07:19, péntek | Belföld
Menczer Tamás: Mind föl lesznek jelentve
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal