Hírek
2021. Augusztus 14. 08:56, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy napja volt jogosítványa, balesetet okozott - Fotók
A berettyóújfalui rendőrök befejezték a baleset körülményeinek vizsgálatát.
Egy nő közlekedett a személyautójával május 23-án 18 óra körül a 47-es számú főúton, Derecske és Mikepércs között. A nyomozás szerint az időjárási hirtelen megváltozott és elkezdett esni az eső. A friss jogosítvánnyal rendelkező nő nem az út- és látási viszonyoknak megfelelően közlekedett, ezért áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol összeütközött egy másik gépkocsival. A mentőszolgálat munkatársai egy embert súlyos, négyet pedig könnyű sérülésekkel vittek kórházba – közölte a rendőrség.
A 38 éves nő gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a felelősségét a baleset okozásáért.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a debreceni lakossal szemben. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.



Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
