Hírek
2017. Május 16. 10:20, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Dollármilliárdokban mérhető a zsarolóvírus okozta kár a világon

A zsarolóvírus kevés közvetlen kárt okozott, de a járulékos kár dollármilliárdokban mérhető
- mondta Krasznay Csaba, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Kiberbiztonsági Akadémiájának programfelelőse az M1 aktuális csatorna kedd reggeli adásában.
Nyilvánosan lehetett követni, hányan fizették ki a kért pénzt, ez a várakozásokkal szemben meglehetősen alacsony számon maradt - mondta.
Ezzel szemben nagyon sok munkaórába került a támadás megakadályozása, és egyes feltételezések alapján a védelmi intézkedések miatt voltak olyan leállások, amelyek járulékos kárt okoztak - jegyezte meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal
2025. Szeptember 25. 06:54, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell
A magyar politikában eddig soha nem látott megtorlásnak kell következnie és a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell elkövetett tetteiért -
2025. Szeptember 25. 06:51, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter az ukrajnai háborúról és a kétoldalú együttműködésről egyeztetett Szergej Lavrovval
Az ukrajnai háború, illetve a kétoldalú gazdasági és energetikai együttműködés legfontosabb kérdéseiről egyeztetett orosz kollégájával, Szergej Lavrovval Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán New Yorkban.