Hírek
2020. December 13. 16:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok
Dílerbandára csaptak le a nyomozók - VIDEÓ
A rendőrök a bűnszövetség tagjait őrizetbe vették.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztálya kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást B. Sz. 24 éves hajdúböszörményi, M. R. 43 éves nyíregyházi, és M. Zs. A. 46 éves kótaji lakosok ellen. A nyomozók 2020. december 10-én a Jonatán Közterületi Támogató Alosztály munkatársainak részvételével összehangolt rendőri akció keretében Kótajban fogták el a bűnszövetség tagjait – közölte a rendőrség.
A szabolcsi testvérpár hajdúböszörményi társuktól vásárolták a kábítószert azért, hogy azt anyagi haszonszerzés érdekében a megyében árusítsák. A rendőrök a kutatás alatt kétféle kábítószer gyanúját keltő anyagot, 126,7 gramm fehér színű masszát, és 52 szürke színű tablettát foglaltak le.
A házban a kereskedésre utaló eszközöket, így a kiméréséhez szükséges mérleget, csomagolóanyagokat, valamint több százezer forint összegű készpénzt, és ékszereket is lefoglaltak. A bűnszövetség tagjait a rendőrök gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásuknak indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
