Városlista
2025. szeptember 26, péntek - Jusztina

Hírek

2017. Szeptember 04. 18:28, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: mti

Csalók éltek vissza a paksi atomerőmű nevével

Csalók éltek vissza a paksi atomerőmű nevével

Csalókra hívta fel a figyelmet az MVM Paksi Atomerőmű Zrt., amelynek nevében ismeretlenek áron alul kínáltak acél- és faárukat cégeknek.

Az atomerőmű hétfőn arról tájékoztatta az MTI-t, hogy az elmúlt időszakban több visszaélésről is tudomást szerzett a társaság cégadataival. Az ismeretlen elkövetők az atomerőmű nevében először telefonon, majd írásban megkerestek cégeket, és a piaci árnál jóval olcsóbban kínáltak acél- és faárukat. Ezután díjbekérőt állítottak ki, amelyen nem az atomerőmű bankszámlaszáma szerepelt.

Az atomerőmű felhívta a figyelmet: nem végez így értékesítési tevékenységet, valamint partnereitől kizárólag a cégkivonatában szereplő, a cégnyilvántartásban bárki által ellenőrizhető bankszámláira fogad pénzügyi teljesítéseket.

Címkék: atomerőmű, csaló, paks

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld

Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ

Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.

2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld

Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon

Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal

2025. Szeptember 25. 06:54, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell

A magyar politikában eddig soha nem látott megtorlásnak kell következnie és a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell elkövetett tetteiért -

2025. Szeptember 25. 06:51, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter az ukrajnai háborúról és a kétoldalú együttműködésről egyeztetett Szergej Lavrovval

Az ukrajnai háború, illetve a kétoldalú gazdasági és energetikai együttműködés legfontosabb kérdéseiről egyeztetett orosz kollégájával, Szergej Lavrovval Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán New Yorkban.