Hírek
2016. Október 21. 08:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Baleset után cserbenhagyta utasait az ittas iskolabusz-sofőr
Előállítottak az ózdi rendőrök egy sofőrt, aki ittasan vezette az iskolabuszt, amellyel árokba hajtott, majd elhagyta a helyszínt
- tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-t.
Szabó Csilla közölte: a Borsodbóta és Királd között délután közlekedő autóbuszt, amelyben huszonöt gyerek utazott, egy hatvankét éves férfi vezette. A jármű - még ismeretlen okból - letért az úttestről, és árokba hajtott.
A balesetben négy gyerek könnyebben megsérült.
A sofőr úgy hagyta el a helyszínt, hogy nem győződött meg róla, valaki segítségnyújtásra szorul-e. A férfit a rendőrök elfogták, megszondáztatták, és a műszer pozitív értéket mutatott nála.
A rendőrség segítségnyújtás elmulasztásának gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld
A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik
A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
